Hakkımızda

Birinci sınıf nakliye hizmetlerimizle size en kaliteli ürünleri sunuyoruz

SKZ LOJİSTİK KİMDİR?

HAKKIMIZDA

SKZ Lojistik; Dünya’nın önde gelen firmaları ve acentalarıyla yaptığı anlaşmalar doğrultusunda, müşterilerine İthalat ve İhracatta güvenilir, ekonomik, sorunsuz ve hızlı çözümler sunar. Tecrübeli kadrosuyla Kara-Hava ve Deniz taşımacılığı hizmetleri vermektedir. SKZ Lojistik’in, sektörün en büyük taşıma firmaları ile birlikte çalışıyor olması; müşterilerine diğer lojistik firmalarından çok daha esnek ve ekonomik bir taşıma organizasyonu ve hizmeti sunabilmesini sağlamaktadır.

SKZ Lojistik ; İşbirliği içinde olduğu, dünyanın en güvenilir firmalarına ait büyük ve etkin operasyon ağı sayesinde yükünüzü Türkiyeden ; Avrupa, Amerika, Uzakdoğu ya da dünyanın başka herhangi bir noktasındaki fabrika, depo, fuar alanı vb yerlere göndererek ya da buralardan aldırarak ve talep ettiğiniz takdirde gümrükleme işlemlerini de yaparak, istenilen teslimat noktalarına doğrudan teslim edilebilmesini en hızlı ve ekonomik şekilde organize etmektedir.

SKZ Lojistik ; Müşterilerinin talep ve beklentileri doğrultusunda doğru zaman ve uygun maliyet hesaplamalarını yaparak , kara, deniz ve hava taşımacılığı alanındaki farklı servisleri bir araya getirip, müşterilerine katma değerli hizmetler ile uzman bir aracı kurum olarak taşımacılık hizmeti sunmaktadır.

UZMAN EKİP İLE OPTİMUM ÇÖZÜMLER

Neden Farklıyız?

0 K +

Aylık Teslimat

0 +

Global Müşteri

İmkansızı Mümkün Hale Getirmek

Meydan okumayı, sorgulamayı ve müşteriye sürekli odaklanmayı teşvik eden bir kültür oluşturmaya ve beslemeye devam edeceğiz.
0

20.000 + Değerlendirme

4.9/5

Uçtan Uca Çözümler

Farklı bakış açımız, işimize duymuş olduğumuz tutku, güçlü ve deneyimli kadromuzla farklı ihtiyaçlarınıza özel çözümler üretiyoruz.

Uyarlanabilirlik

Güçlü hizmet ağımızla müşterilerimizin farklı ihtiyaçlarını hızlı ve etkili biçimde sonuçlandırıyoruz.

Deneyimler

Yurtiçi ve yurtdışı hizmet ağımızla lojistik sektörü ve müşterilerimiz için deneyimli kadromuzla fark yaratmaya devam ediyoruz.

Hikayemiz

Lojistik firmasından çok daha fazlası

Hızlı ve disiplinli çalışma

Özel çözümler

Esnek hizmet seçenekleri

Müşteri memnuniyeti

Uzman kadro

Uluslararası iş ortaklıkları

2014

Serüvenimizin başlangıç yılı olan 2014’ten beri müşterilerimizin memnuniyetini esas alarak disiplinli bir şekilde butik hizmet veriyoruz.

2017

En iyi hizmeti verebilmek adına iş ortaklarımızı ve çalışan kadrolarımızı büyüterek; sektörümüzün önde gelen firmalarından biri olmanın mutluluğunu yaşıyoruz.

2020

Tüm dünyayı etkisi altına alan pandemi koşullarına rağmen yüzde yüz müşteri memnuniyeti için en iyi şekilde çalıştık ve çalışmaya da devam ediyoruz.

2022

DHL Worldwide Express Taşımacılık A.Ş. acentesi oldu. SKZ Lojistik hizmet kalitesini ve farkını en iyi şekilde yaşatmak içinhizmet ağımızı genişletmeye devam ediyoruz.

SKZ Lojistik ; gelişen ve değişen dünya koşullarında uluslararası taşımacılık alanındaki deneyim ve birikimlerini müşterilerinin hizmetine sunmaktadır. Dünyanın önde gelen firmaları ve acentalarıyla yaptığı anlaşmalar doğrultusunda; müşterilerine İthalat ve İhracatta güvenilir, ekonomik, sorunsuz ve hızlı çözümler sunarak tecrübeli kadrosuyla Kara-Hava ve Deniz taşımacılığı hizmetleri vermektedir.

Merkez Ofis

Mansuroğlu Mh. 286/1 Sk. Ata Plaza Kat: 1 Daire: 2 No:16 Bayraklı / İzmir / TÜRKİYE

Almanya Ofisi

Adenaueralle 100, 53113 Bonn / Germany

Destek Hattı

0232 459 5129

E - Posta

info@skzlojistik.com

We Have Spesical Offer

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Ut elit tellus, luctus nec ullamcorper mattis, pulvinar dapibus leo.