İletişim

Ekibimiz her zaman size yardımcı olmaya hazır.
İyi ve güler yüzlü hizmet

İletişim Bilgileri

Kiminle İletişime Geçmek İstersin?

Ofislerimiz & Destek Hattı

Sizlerle Tanışmak İsteriz...

Merkez Ofis

Mansuroğlu Mh. 286/1 Sk. Ata Plaza Kat: 1 Daire: 2 No:16
Bayraklı / İzmir / TÜRKİYE

Destek Hattı

0232 459 5129

E - Posta

operasyon@skzlojistik.com

SIKÇA SORULAN SORULAR

Müşterilerimizin bize sorduğu Sorulardan Bazıları

SKZ Lojistik hava, kara ve deniz üzerinden mümkün olan tüm ulaşım araçlarını müşterilerinin ihtiyaçları dahilinde en iyi ve kapsamlı şekilde kullanmaktadır. Web sayfamızın ‘Hizmetler’ kısmından hizmetlerimizi inceleyebilirsiniz.

Uluslararası iş ortaklıklarımız, geniş acenta ağımız ve uzman kadromuzla yurtdışındaki hemen hemen her ülkeye nakliye hizmeti gerçekleştiriyoruz.

İlk olarak taşınacak ürünün türü ve hacminin tespiti yapılır. Sonrasında uzman kadromuz tarafından uygun planlama ve optimum maliyet hesaplaması gerçekleştirilir. Taşıma işleminde ürünün araca yüklenmesinden teslimatına kadar olan sürelerde müşteriler bilgilendirilmektedir. Yurtiçine veya yurtdışına gerçekleşecek tüm nakliyatlarda uluslararası standartlara uygun bir şekilde, prosedürler tarafımızca yerine getirilmektedir.

Dilediğiniz zaman mail veya telefon aracılığıyla operasyon uzmanlarımıza 7/24 ulaşıp güncel bilgi edinebilirsiniz.

Taşınacak yük bir konteyneri doldurmuyorsa aynı rota üzerine gidecek konteynerlere iki veya ikiden fazla alıcısı olan yükler parsiyel yüklenerek taşınır. Taşıma masrafları bu tür yüklemede daha tasarrufludur.

Genel hizmetlerimizle beraber müşterilere özel çözümler üretip müşteri memnuniyetini odak noktamıza alıyoruz. Dünyanın önde gelen firmaları ve geni acenta ağımız ile hemen hemen her yere hızlı, güvenilir ve esnek hizmet sağlıyoruz. Uzman kadromuz ile her bir faaliyetimizi özenle planlayıp müşterilerimizin ihtiyaçlarını gideriyoruz.

SKZ Lojistik ; gelişen ve değişen dünya koşullarında uluslararası taşımacılık alanındaki deneyim ve birikimlerini müşterilerinin hizmetine sunmaktadır. Dünyanın önde gelen firmaları ve acentalarıyla yaptığı anlaşmalar doğrultusunda; müşterilerine İthalat ve İhracatta güvenilir, ekonomik, sorunsuz ve hızlı çözümler sunarak tecrübeli kadrosuyla Kara-Hava ve Deniz taşımacılığı hizmetleri vermektedir.

Merkez Ofis

Mansuroğlu Mh. 286/1 Sk. Ata Plaza Kat: 1 Daire: 2 No:16 Bayraklı / İzmir / TÜRKİYE

Almanya Ofisi

Adenaueralle 100, 53113 Bonn / Germany

Destek Hattı

0232 459 5129

E - Posta

info@skzlojistik.com

We Have Spesical Offer

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Ut elit tellus, luctus nec ullamcorper mattis, pulvinar dapibus leo.