CANLI HAYVAN TAŞIMACILIĞI

CANLI HAYVAN TAŞIMACILIĞI

canlı taşımaya uygun koşullar

Hayvan taşımacılığı geçmişten günümüze kadar taşımacılık sektörünün önemli bir parçası olmuştur. SKZ Lojistik hizmette esneklik anlayışı kapsamında canlı hayvan taşımacılığı hizmeti ile de sektöre katkı sağlamaktadır. Canlı hayvan taşıma işlemini uzman ekibimizle profesyonel bir şekilde gerçekleştirilmektedir.

Hayvan taşıma işlemi sırasında sürecin, canlı taşımaya uygun koşullarda gerçekleştirilmesine özen gösterilmektedir. Taşıma işlemi gerçekleştirmeden önce uzman ekibimiz ile kapsamlı şekilde planlama yaparak, hayvanların herhangi bir hasar görmeden teslimat yerlerine ulaşması sağlanmaktadır. Teslimat yerlerine ulaşan hayvan türlerini araçtan indirirken de bu işlem dikkatle gerçekleştirilir. Canlı hayvan taşıma sürecinde görevli olan uzman kadromuzla müşterilerimize en güvenilir, en hızlı hizmeti sağlamak için çalışıyoruz.

SKZ Lojistik ; gelişen ve değişen dünya koşullarında uluslararası taşımacılık alanındaki deneyim ve birikimlerini müşterilerinin hizmetine sunmaktadır. Dünyanın önde gelen firmaları ve acentalarıyla yaptığı anlaşmalar doğrultusunda; müşterilerine İthalat ve İhracatta güvenilir, ekonomik, sorunsuz ve hızlı çözümler sunarak tecrübeli kadrosuyla Kara-Hava ve Deniz taşımacılığı hizmetleri vermektedir.

Merkez Ofis

Mansuroğlu Mh. 286/1 Sk. Ata Plaza Kat: 1 Daire: 2 No:16 Bayraklı / İzmir / TÜRKİYE

Almanya Ofisi

Adenaueralle 100, 53113 Bonn / Germany

Destek Hattı

0232 459 5129

E - Posta

info@skzlojistik.com

We Have Spesical Offer

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Ut elit tellus, luctus nec ullamcorper mattis, pulvinar dapibus leo.