CENAZE İŞLEMLERİ

CENAZE İŞLEMLERİ

Uluslararası taşımacılık kurallarına uygun

Uluslararası taşımacılık kurallarına uygun olarak cenaze taşımalarında da en iyi ve hızlı hizmeti sunmak, öncelikli hedefimizdir. Acılı günlerinde değerli müşterilerimizin hayatını kolaylaştırmak adına tüm işlemler hızlı ve doğru biçimde tamamlanmaktadır. Yurtiçinden veya yurtdışından taşınacak olan cenazenin prosedürleri, belgelendirmesi, paketlemesi ve etiketleme süreçleri uluslararası kurallara uygun bir şekilde gerçekleştirilmektedir.

Taşınacak cenazeler tabutta ise; kurşun tabut veya çinko, metal sağlam bir ahşap tabutta kanvas veya çuval ile sarılmış olarak, sızdırmaya olanak vermeyecek tahta tabut içerisinde kapağı sabitlenmiş bir şekilde taşınmaya hazırlanır. Sevk edilecek cenazeler kül halinde ise; kül özel bir vazo içinde olacağından kırılmaya karşı etkin korumalı önlemler ile paketlenmektedir.

Hava yolu ile yurtdışından veya yurtiçinden taşınacak cenazelerde, Uluslararası Hava Taşımacılığı Birliği’nin (IATA) kurallarına uygun bir şekilde tüm süreçler yerine getirilmektedir.

SKZ Lojistik ; gelişen ve değişen dünya koşullarında uluslararası taşımacılık alanındaki deneyim ve birikimlerini müşterilerinin hizmetine sunmaktadır. Dünyanın önde gelen firmaları ve acentalarıyla yaptığı anlaşmalar doğrultusunda; müşterilerine İthalat ve İhracatta güvenilir, ekonomik, sorunsuz ve hızlı çözümler sunarak tecrübeli kadrosuyla Kara-Hava ve Deniz taşımacılığı hizmetleri vermektedir.

Merkez Ofis

Mansuroğlu Mh. 286/1 Sk. Ata Plaza Kat: 1 Daire: 2 No:16 Bayraklı / İzmir / TÜRKİYE

Almanya Ofisi

Adenaueralle 100, 53113 Bonn / Germany

Destek Hattı

0232 459 5129

E - Posta

info@skzlojistik.com

We Have Spesical Offer

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Ut elit tellus, luctus nec ullamcorper mattis, pulvinar dapibus leo.