DEĞERLİ EŞYA HAVA KARGO TAŞIMASI

DEĞERLİ EŞYA HAVA KARGO TAŞIMASI

Her müşterimize özel farklı çözümler

Her müşterimize özel farklı çözümlerimizle hızlı ve kaliteli hizmet sunmak öncelikli amacımız. Sunmuş olduğumuz hizmetlerden, hava kargo taşımacılık yöntemi de bunlardan birisidir. Taşınacak değerli kargoların, taşınma işlemi gerçekleştirilmeden önce teslim edilecek konumun (yurtiçi veya yurtdışı) ve taşıma işleminin planlaması özenle yapılmaktadır.

Değerli eşya hava kargolarında kullanılan ambalajlama yöntemleriyle taşınacak üründe herhangi bir hasarın oluşmaması sağlanır. Altın, elmas, pırlanta, platin, para ya da farklı değerli eşyalar; kıymetli kargo eşyaları sınıflandırılmasına girmektedir.

SKZ lojistik ailesi olarak; uluslararası taşıma standartları çerçevesinde, değerli hava kargo gönderileri taşıma şartlarına uygun şekillerde taşınmaktadır. Havayolu taşımacılığında SKZ Lojistik’in hızlı ve güvenilir çalışma disipliniyle kargoların korunması, değerli eşyaların güvenli bir şekilde hedef noktalara ulaştırılması sağlanır.

SKZ Lojistik ; gelişen ve değişen dünya koşullarında uluslararası taşımacılık alanındaki deneyim ve birikimlerini müşterilerinin hizmetine sunmaktadır. Dünyanın önde gelen firmaları ve acentalarıyla yaptığı anlaşmalar doğrultusunda; müşterilerine İthalat ve İhracatta güvenilir, ekonomik, sorunsuz ve hızlı çözümler sunarak tecrübeli kadrosuyla Kara-Hava ve Deniz taşımacılığı hizmetleri vermektedir.

Merkez Ofis

Mansuroğlu Mh. 286/1 Sk. Ata Plaza Kat: 1 Daire: 2 No:16 Bayraklı / İzmir / TÜRKİYE

Almanya Ofisi

Adenaueralle 100, 53113 Bonn / Germany

Destek Hattı

0232 459 5129

E - Posta

info@skzlojistik.com

We Have Spesical Offer

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Ut elit tellus, luctus nec ullamcorper mattis, pulvinar dapibus leo.