EXPRESS KURYE HAVA YOLU TAŞIMACILIĞI

EXPRESS KURYE HAVA YOLU TAŞIMACILIĞI

ürün ve hizmetler hedef yerlere en hızlı şekilde ulaştırılır

Modern ekonomide hız ve zamanlama verimliliğin en önemli ölçütlerden sayılmaktadır. Dolayısıyla yapılması veya tamamlanması gereken bir işi olması gerekenden daha hızlı tamamlamak önem kazanmıştır. Express kurye hava yolu taşımacılık süreçlerinde de geçerli olan bu kural, ürün ve hizmetlerin hedef yerlere en hızlı şekilde ulaştırılması anlamına gelmektedir. Gönderilecek yükün hedef lokasyona planlanandan daha çabuk bir sürede ulaştırılması hedeflenen bu taşıma yönetimi sayesinde zaman tasarrufu sağlamaktadır. Küçük, büyük hacimli ya da hassas yüklerin SKZ Lojistik farkıyla en kısa zamanda, en iyi şekilde taşıması gerçekleştirilmektedir. Faaliyette bulunduğumuz diğer lojistik hizmetlerinde olduğu gibi Express kurye havayolu taşımacılığı alanında da çözüm odaklı hizmet anlayışımızı devam ettiriyor, müşteri memnuniyetini ön planda tutuyoruz.

SKZ Lojistik ; gelişen ve değişen dünya koşullarında uluslararası taşımacılık alanındaki deneyim ve birikimlerini müşterilerinin hizmetine sunmaktadır. Dünyanın önde gelen firmaları ve acentalarıyla yaptığı anlaşmalar doğrultusunda; müşterilerine İthalat ve İhracatta güvenilir, ekonomik, sorunsuz ve hızlı çözümler sunarak tecrübeli kadrosuyla Kara-Hava ve Deniz taşımacılığı hizmetleri vermektedir.

Merkez Ofis

Mansuroğlu Mh. 286/1 Sk. Ata Plaza Kat: 1 Daire: 2 No:16 Bayraklı / İzmir / TÜRKİYE

Almanya Ofisi

Adenaueralle 100, 53113 Bonn / Germany

Destek Hattı

0232 459 5129

E - Posta

info@skzlojistik.com

We Have Spesical Offer

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Ut elit tellus, luctus nec ullamcorper mattis, pulvinar dapibus leo.