EXPRESS MİNİVAN TAŞIMACILIĞI

EXPRESS MİNİVAN TAŞIMACILIĞI

kapalı kasa küçük araçlarla yapılan yük taşımacılığı

Yük taşımak için kamyondan küçük, hızlı, kapalı kasa küçük araçlarla yapılan yük taşımacılığına express minivan taşımacılığı denir.

SKZ Lojistik’in sunduğu çabuk çözümler dahilinde minivan araçlarımız ile müşterilerimize 1.3 ton ağırlığa kadar (özel araçlarımızda ağırlık 4 tona kadar ulaşmaktadır) yük kapasitesi sağlamaktadır. Uluslararası gerçekleştirilecek lojistik taleplerinizde de kapıdan kapıya express kara yolu taşımacılığı hizmeti veriyoruz.

Minivan ekspres taşımacılık, hava yolu taşımacılığına göre daha ekonomik ve güvenli bir taşıma sağlarken yükleriniz yerine çabucak ulaşır. Deneyimli şoförlerimiz, express taşıma için özel eğitilmiş olup uzun yıllara dayanan tecrübeleri sayesinde sevkiyatlarınızın teslimatını zamanında sağlamaktadır. Uzman ekibimiz ve minivan araçlarımızla sunduğumuz hızlı, güvenilir ve esnek hizmetleri siz değerli müşterilerimiz için gerçekleştirmeye devam ediyoruz.

SKZ Lojistik ; gelişen ve değişen dünya koşullarında uluslararası taşımacılık alanındaki deneyim ve birikimlerini müşterilerinin hizmetine sunmaktadır. Dünyanın önde gelen firmaları ve acentalarıyla yaptığı anlaşmalar doğrultusunda; müşterilerine İthalat ve İhracatta güvenilir, ekonomik, sorunsuz ve hızlı çözümler sunarak tecrübeli kadrosuyla Kara-Hava ve Deniz taşımacılığı hizmetleri vermektedir.

Merkez Ofis

Mansuroğlu Mh. 286/1 Sk. Ata Plaza Kat: 1 Daire: 2 No:16 Bayraklı / İzmir / TÜRKİYE

Almanya Ofisi

Adenaueralle 100, 53113 Bonn / Germany

Destek Hattı

0232 459 5129

E - Posta

info@skzlojistik.com

We Have Spesical Offer

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Ut elit tellus, luctus nec ullamcorper mattis, pulvinar dapibus leo.