GEMİ KİRALAMA, DÖKME VE AÇIK YÜKLEMELER

GEMİ KİRALAMA, DÖKME VE AÇIK YÜKLEMELER

denizyolu taşımacılığında etkili ve esnek çözümler

SKZ Lojistik olarak, lojistik sektörüne her alanda hizmet veriyoruz. Hizmetlerimizden biri olan “gemi kiralama, dökme ve açık yükleme” hizmetimizle, denizyolu taşımacılığında da etkili ve esnek çözümler üretiyoruz.

Gemi kiralama hizmeti çerçevesinde dünyanın her bölgesi için miktar ve yük kısıtlaması olmadan teslimatlarımızı sorunsuz, hızlı, kaliteli bir biçimde gerçekleştiriyoruz. Geniş hizmet ağımız ve güçlü kadromuzla müşterilerimizin spesifik taleplerine etkili çözümler üretiyoruz.

Denizyolu taşımacılığı iyi bir planlama ve dikkat gerektiren bir alandır. Gemilerde dökme yüklerden açık yüklemelere (borular vb.), akışkan ürünlerden konteynerlere kadar hemen hemen her ürünün transferi SKZ lojistik farkıyla gerçekleştirilmektedir.

SKZ Lojistik ; gelişen ve değişen dünya koşullarında uluslararası taşımacılık alanındaki deneyim ve birikimlerini müşterilerinin hizmetine sunmaktadır. Dünyanın önde gelen firmaları ve acentalarıyla yaptığı anlaşmalar doğrultusunda; müşterilerine İthalat ve İhracatta güvenilir, ekonomik, sorunsuz ve hızlı çözümler sunarak tecrübeli kadrosuyla Kara-Hava ve Deniz taşımacılığı hizmetleri vermektedir.

Merkez Ofis

Mansuroğlu Mh. 286/1 Sk. Ata Plaza Kat: 1 Daire: 2 No:16 Bayraklı / İzmir / TÜRKİYE

Almanya Ofisi

Adenaueralle 100, 53113 Bonn / Germany

Destek Hattı

0232 459 5129

E - Posta

info@skzlojistik.com

We Have Spesical Offer

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Ut elit tellus, luctus nec ullamcorper mattis, pulvinar dapibus leo.