İHRACAT & İTHALAT HAVA KARGO HİZMETLERİ

İHRACAT & İTHALAT HAVA KARGO HİZMETLERİ

Hızla gelişen dünyada çabuk çözümler Üretiyoruz

Hızla gelişen dünyada çabuk çözüm üreten ve kaliteli hizmet veren markalar öne çıkmaktadır. Bizde SKZ Lojistik olarak bu durumun farkındalığı ile müşterilerimize güven içinde en iyi ve en hızlı hizmeti sağlıyoruz.

Dünya’nın hemen hemen her yerine hava kargo hizmetlerimizi SKZ Lojistik olarak profesyonelce gerçekleştiriyoruz.  Uluslararası hava kargo hizmetimizde küçük boyutlu kargolardan, komple (charter) uçak yüklemelerine kadar müşterilerimize en iyi şekilde yardımcı oluyoruz. Tüm havayolu taşımacılığı ihtiyaçlarınıza özel çözümlerimizle en iyisi için çalışıyoruz. Dünyadaki tüm havalimanlarına ithalat ve ihracat taşımacılık hizmetlerimizle de müşterilerimizin tüm ihtiyaçlarında yanındayız. Güvenilir, hızlı ve kaliteli hizmet ile müşterilerimiz için önem arz eden tüm özel yüklerinin zamanında ve güvenli bir biçimde teslimatını gerçekleştiriyoruz.

SKZ Lojistik ; gelişen ve değişen dünya koşullarında uluslararası taşımacılık alanındaki deneyim ve birikimlerini müşterilerinin hizmetine sunmaktadır. Dünyanın önde gelen firmaları ve acentalarıyla yaptığı anlaşmalar doğrultusunda; müşterilerine İthalat ve İhracatta güvenilir, ekonomik, sorunsuz ve hızlı çözümler sunarak tecrübeli kadrosuyla Kara-Hava ve Deniz taşımacılığı hizmetleri vermektedir.

Merkez Ofis

Mansuroğlu Mh. 286/1 Sk. Ata Plaza Kat: 1 Daire: 2 No:16 Bayraklı / İzmir / TÜRKİYE

Almanya Ofisi

Adenaueralle 100, 53113 Bonn / Germany

Destek Hattı

0232 459 5129

E - Posta

info@skzlojistik.com

We Have Spesical Offer

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Ut elit tellus, luctus nec ullamcorper mattis, pulvinar dapibus leo.