KOMPLE KONTEYNER YÜKLEMELERİ

KOMPLE KONTEYNER YÜKLEMELERİ

Uluslararası standartlara uygun olarak hazırlanan konteynerler

Uluslararası standartlara uygun olarak hazırlanan konteynerler, farklı ürünleri taşıma hedefiyle üretilmiştir. Büyük sandıklara benzeyen konteynerler, yük taşımacılığı için sıklıkla tercih edilmektedir. Taşınılacak yük eğer konteynerin tamamını kapsıyorsa o zaman komple konteyner yüklemesi (FCL) olarak adlandırılır.

Dünya ticaretinin büyük bir bölümünün gerçekleştiği deniz yolu taşımacılığında sahip olduğumuz geniş acente ağımız ile Türkiye ve Dünya limanlarına FCL hizmeti düzenli olarak gerçekleştirilmektedir. Yükünüzün özelliklerine ve ihtiyaçlarınıza uygun şekilde SKZ farkıyla en iyi lojistik servisi sunulmaktadır. Gönderilerinizin SKZ Lojistik’e tesliminden itibaren istediğiniz yere ulaştırılmasına kadar olan süreç, uzman ekibimiz tarafından planlanmaktadır. Komple konteyner yüklemelerinin sorunsuz ve zamanında gerçekleştirilmesi için alanında uzaman ekibimiz gerekli kontrolleri ve düzenlemeleri gerçekleştirmektedir.

SKZ Lojistik ; gelişen ve değişen dünya koşullarında uluslararası taşımacılık alanındaki deneyim ve birikimlerini müşterilerinin hizmetine sunmaktadır. Dünyanın önde gelen firmaları ve acentalarıyla yaptığı anlaşmalar doğrultusunda; müşterilerine İthalat ve İhracatta güvenilir, ekonomik, sorunsuz ve hızlı çözümler sunarak tecrübeli kadrosuyla Kara-Hava ve Deniz taşımacılığı hizmetleri vermektedir.

Merkez Ofis

Mansuroğlu Mh. 286/1 Sk. Ata Plaza Kat: 1 Daire: 2 No:16 Bayraklı / İzmir / TÜRKİYE

Almanya Ofisi

Adenaueralle 100, 53113 Bonn / Germany

Destek Hattı

0232 459 5129

E - Posta

info@skzlojistik.com

We Have Spesical Offer

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Ut elit tellus, luctus nec ullamcorper mattis, pulvinar dapibus leo.