PARSİYEL KONTEYNER YÜKLEMELERİ

PARSİYEL KONTEYNER YÜKLEMELERİ

Uluslararası standartlara uygun olarak hazırlanan konteynerler

SKZ Lojistik ailesi olarak amacımız tüm nakliye süreçlerinin sorunsuz bir şekilde gerçekleşmesini sağlamaktır. Lojistik taşıma ihtiyaçlarınız için sunmuş olduğumuz etkili ve hızlı çözümlemelerle güvenilir bir iş ortağı olmak için çalışmaya hız kesmeden devam ediyoruz.

Taşınacak yükünüz bir konteyneri dolduramıyorsa içerisine iki ya da daha fazla alıcısı olan yükler yüklenerek sizin için alternatif olan “parsiyel yüklemesi hizmeti” sunulmaktadır. Dikkat edilmesi gereken en önemli konulardan biri de aynı konteyner içerisine yüklenen ürünlerin aynı ya da benzer kategoriye ait olmasıdır.

Parsiyel konteyner yükleme hizmetimiz rezervasyon, planlama, depolama ve sevkiyat olmak üzere dört aşamada gerçekleştirilmektedir. Bu sayede tüm sevkiyatlarımız sorunsuz ve güvenli bir şekilde tamamlanmaktadır.

SKZ Lojistik ; gelişen ve değişen dünya koşullarında uluslararası taşımacılık alanındaki deneyim ve birikimlerini müşterilerinin hizmetine sunmaktadır. Dünyanın önde gelen firmaları ve acentalarıyla yaptığı anlaşmalar doğrultusunda; müşterilerine İthalat ve İhracatta güvenilir, ekonomik, sorunsuz ve hızlı çözümler sunarak tecrübeli kadrosuyla Kara-Hava ve Deniz taşımacılığı hizmetleri vermektedir.

Merkez Ofis

Mansuroğlu Mh. 286/1 Sk. Ata Plaza Kat: 1 Daire: 2 No:16 Bayraklı / İzmir / TÜRKİYE

Almanya Ofisi

Adenaueralle 100, 53113 Bonn / Germany

Destek Hattı

0232 459 5129

E - Posta

info@skzlojistik.com

We Have Spesical Offer

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Ut elit tellus, luctus nec ullamcorper mattis, pulvinar dapibus leo.