PROJE KARGO TAŞIMACILIĞI

PROJE KARGO TAŞIMACILIĞI

uzmanlık gerektiren ve farklı dinamikleri içerisinde barındıran bir alan

Proje kargo taşımacılığı, standardın dışındaki ebatlarda ortalamanın üstünde ağır yüklerin bir yerden başka bir yere yine standart dışı yöntemlerle taşınması işlemidir. Hızla yaygınlaşan yurtiçi ve yurtdışı proje taşımacılığı uzmanlık gerektiren ve farklı dinamikleri içerisinde barındıran bir alandır.

Yurtiçi ve yurtdışı proje kargo taşımacılığında SKZ Lojistik kalitesiyle adından söz ettirmektedir. Proje kargo taşımacılığıyla ilgili tüm süreçler kurallara uygun şartlarda ‘’sağlık, güvenlik ve emniyet’’ dahilinde gerçekleştirilmektedir. Planlama sürecinin çok önemli olduğu proje kargo taşımacılığında teslimatın zamanında ve güvenli bir biçimde yapılması için özel bir ekip tüm aşamaları kontrol etmektedir. Ekipman ve araçlarımız proje taşımacılığına uygun olup; gerekli bilgilendirmeler ve tüm aşamalar müşterilerimizde paylaşılmaktadır. Burada amaç müşterilerimizin aklındaki tüm soruları yanıtlamaktır. Müşterilerin nakliye, vinç, montaj gibi çözüm ve elleçleme gerektiren zor yüklerini deniz, hava ve kara yolu üzerinden proje kargo taşımacılığı standartlarına uygun bir şekilde taşınmaktadır.

SKZ Lojistik ; gelişen ve değişen dünya koşullarında uluslararası taşımacılık alanındaki deneyim ve birikimlerini müşterilerinin hizmetine sunmaktadır. Dünyanın önde gelen firmaları ve acentalarıyla yaptığı anlaşmalar doğrultusunda; müşterilerine İthalat ve İhracatta güvenilir, ekonomik, sorunsuz ve hızlı çözümler sunarak tecrübeli kadrosuyla Kara-Hava ve Deniz taşımacılığı hizmetleri vermektedir.

Merkez Ofis

Mansuroğlu Mh. 286/1 Sk. Ata Plaza Kat: 1 Daire: 2 No:16 Bayraklı / İzmir / TÜRKİYE

Almanya Ofisi

Adenaueralle 100, 53113 Bonn / Germany

Destek Hattı

0232 459 5129

E - Posta

info@skzlojistik.com

We Have Spesical Offer

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Ut elit tellus, luctus nec ullamcorper mattis, pulvinar dapibus leo.