UÇUCU KURYE TAŞIMACILIĞI

UÇUCU KURYE TAŞIMACILIĞI

tehlikeli maddelerin teslimatını sağlamak

SKZ Lojistik ailesi olarak standart hizmetlerimizin dışında özel hizmetlerimizden biri olan uçucu kurye hizmetimiz de müşterilerimiz için mevcuttur. Uçucu kimyasallar gibi belirli tehlikeli maddelerin teslimatını sağlamak için özel olarak lisanslı kuryeler gereklidir. Normal yollarla taşınamayacak kadar tehlikeli olan veya daha az tehlikeli başka maddeler de vardır. Bunlar, postanelerde kısıtlanmış/yasaklanmış olarak listelenen öğelerdir. Ancak postanenin teslim edemeyeceği birçok madde ya da ürün SKZ Lojistik uçucu kurye taşımacılığı ile teslim edilmektedir.

SKZ Lojistik bünyesinde uçucu kurye taşımacılığıyla ilgili özel bir departman olup; müşterilerin tüm ihtiyaçları özel olarak yetiştirilen kadromuz tarafından gerçekleştirilmektedir. Uçucu kurye taşımacılığında çözüm odaklı yaklaşım anlayışıyla hareket eden SKZ Lojistik, yüzde yüz müşteri memnuniyeti için faaliyetlerine devam etmektedir.

SKZ Lojistik ; gelişen ve değişen dünya koşullarında uluslararası taşımacılık alanındaki deneyim ve birikimlerini müşterilerinin hizmetine sunmaktadır. Dünyanın önde gelen firmaları ve acentalarıyla yaptığı anlaşmalar doğrultusunda; müşterilerine İthalat ve İhracatta güvenilir, ekonomik, sorunsuz ve hızlı çözümler sunarak tecrübeli kadrosuyla Kara-Hava ve Deniz taşımacılığı hizmetleri vermektedir.

Merkez Ofis

Mansuroğlu Mh. 286/1 Sk. Ata Plaza Kat: 1 Daire: 2 No:16 Bayraklı / İzmir / TÜRKİYE

Almanya Ofisi

Adenaueralle 100, 53113 Bonn / Germany

Destek Hattı

0232 459 5129

E - Posta

info@skzlojistik.com

We Have Spesical Offer

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Ut elit tellus, luctus nec ullamcorper mattis, pulvinar dapibus leo.